Bank Aparatów- Kierowcy Dzieciom

  1. Dzięki Wam Kierowcom Szymon ze Skoczowa podróżuje RAZEM Z KIEROWCAMI POMIĘDZY DŹWIĘKAMI

Dzięki APARATOM Z NASZEGO BANKU zaczynają do niego docierać wszystkie dźwięki. Przed Szymonem i jego mamą ciężka i długotrwała rehabilitacja – nie tylko związana z wadą słuchu.

Dzięki WAM KIEROWCOM pomożemy im w tej podróży.

2. Wkrótce Aparaty trafią również do 2 letniego Olusia z Piły.  Dzięki aparatom z banku nie muszą oni czekać na orzeczenie o niepełnosprawności i załatwianie wszelkich formalności. Olek będzie już podróżował RAZEM Z KIEROWCAMI POMIĘDZY DŹWIĘKAMI a formalności będą załatwiane w międzyczasie.

3. Kolejne aparaty z Banku trafią do 20 miesięcznej Zoi z Wałcza. Dziewczynka ma zdiagnozowany głęboki niedosłuch i jest kwalifikowana do wszczepu implantu. Aparaty słuchowe są jej niezbędne do stymulacji nerwów. Dzięki WAM KIEROWCOM rodzice nie muszą kupować aparatów do czasu implantacji a Zoja będzie już podróżowała RAZEM Z KIEROWCAMI POMIĘDZY DŹWIĘKAMI

4. Kontaktowaliśmy się również z rodzicami Leona, który zgubił aparat słuchowy w centrum handlowym. Rodzice mają już właściwy aparat słuchowy, ale są wdzięczni za pomoc, której chcieliśmy udzielić. 

5. Pomożemy również Zosi, która ma zdiagnozowaną NEUROPATIĘ i wymaga odpowiednio dobranych aparatów ( konkretny zalecany model) – obecne nie są właściwie dobrane a Zosia nie kwalifikuje się do implantowania. Jej obecne półroczne aparaty zasilą nasz Bank Aparatów.

Dzięki WAM KIEROWCOM pomagać będziemy kolejnym dzieciom podróżować RAZEM Z KIEROWCAMI POMIĘDZY DŹWIĘKAMI.

 

NASZ BANK TO WIELKIE SERCA KIEROWCÓW oraz APARATY, dzięki którym dzieci podróżują RAZEM Z KIEROWCAMI POMIĘDZY DŹWIĘKAMI

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *