Dowieziemy “Kawałek szczęścia”

Kawałek szczęścia 5-6 dzień

Kolejne 3200 km pokonane przez 10 kierowców Kolejne kawałki szczęścia trafiły do 338 dzieci w 23 domach dziecka na terenie całej Polski. Relację Kierowców, którzy dostarczali Kawałek Szczęścia możecie śledzić na Grupie Kierowcy Dzieciom

Posted in Akcja Swiąteczna, Bez kategorii, kawałek szczęścia | Leave a comment

Kawałek Szczęścia 3-4 dzień

Wtorek i środa to kolejne dni na dostarczanie “Kawałka Szczęścia” – producenta margaryny Kasia oraz Ogólnopolski Portal Domów Dziecka 7 kierowców dostarczyło ciasta do 23 domów dziecka.

Posted in Bez kategorii, kawałek szczęścia | Leave a comment

Kawałek Szczęścia 2 i 3 dzień

W niedzielę i poniedziałek Kierowcy dostarczyli kolejne Kawałki Szczęścia do 35 domów dziecka, słodsze Święta będzie miało kolejnych 497 dzieci 🙂 By dostarczyć te kawałki szczęścia 12 kierowców pokonało 2200 km :-). 

Posted in Akcja Swiąteczna, Bez kategorii, kawałek szczęścia | Leave a comment

Kawałek szczęścia – START

W ramach akcji “Podaruj kawałek szczęścia” organizowanej przez producenta Margaryny Kasia wspólnie z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka kierowcy dostarczyli pierwsze ciasta. 21 kierowców po przejechaniu prawie 4000 km dostarczyło dziś ciasta do 56 Domów Dziecka.

Posted in Akcja Swiąteczna, Bez kategorii, kawałek szczęścia | Leave a comment

Dostarczymy Kawałek szczęścia

W ramach akcji “Kawałek Szczęścia” organizowanej przez producenta margaryny Kasia KIEROWCY DZIECIOM wspólnie z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka dostarczą ciasta do ponad 220 domów dziecka dla ponad 3000 dzieci na terenie całej Polski. Pierwsze ciasta zostały już odebrane z Cukierni Blikle i jutro trafią do pierwszych dzieci na Pomorzu, w Małopolsce i Wielkopolsce.

Posted in Bez kategorii, kawałek szczęścia | Leave a comment

Kawałek Szczęścia

W ramach AKCJI KIEROWCY DZIECIOM wspólnie z Ogólnopolskim Portalem Domów Dziecka Kierowcy rozwiozą pyszne ciasta dla dzieci z domów dziecka w całej Polsce. Do udziału w DOWIEZIENIU KAWAŁKA SZCZĘŚCIA zapraszamy nie tylko Kierowców ale również całe grupy zrzeszające Kierowców oraz firmy transportowe. Dostarczenia ciast odbędzie się w terminie 15-22 grudnia 2018r.

Posted in kawałek szczęścia | Leave a comment