Spotkanie z Mikołajem w Białymstoku

20 listopada byliśmy w Santa Claus Office Rovaniemi, by odebrać prezenty od Mikołaja. Dzięki Polskiemu Trakerowi oraz Eckerö Line International, Adamowi Borowskiemu oraz naszej całej ekipie dostarczyliśmy prezenty do Białegostoku.


Konsulat Honorowy Finlandii w Białymstoku, który zorganizował przyjazd Mikołaja do Białegostoku zaopiekował się prezentami do dnia dzisiejszego.
Podczas spotkania Mikołaja z 600 dziećmi niepełnosprawnymi w Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku otrzymały one odblaskowe upominek od Kierowców, który był częścią całego prezentu od Mikołaja. Prezenty otrzymało również 40 podopiecznych Stowarzyszenie “Decybelek”.


Dzisiaj też Czerwona Renault Arek Franek zmieniła się w Renifera i stała się Mikołajobusem. Po przekazaniu prezentów w Operze Mikołaj Święty udał się Dziecięcego Szpitala Klinicznego, gdzie odwiedził dzieci z oddziału onkologiczego.
Dziś Kierowcy pomogli Mikołajowi w dostarczeniu prezentów, ale na tym nie poprzestajemy. Jeszcze przed Świętami rozwieziemy #kawałekszczęścia do ponad 200 domów dziecka na terenie całej Polski.
Jako, że Kierowcy jeżdżą cały rok a nie tylko od Święta – prezenty też będziemy robić przez cały rok.
Największym prezentem jaki możemy zapewnić dzieciom z wadą słuchu jest to podróż RAZEM Z KIEROWCAMI POMIĘDZY DŹWIĘKAMI. By było to możliwe będziemy je wspomagać w zakupie aparatów słuchowych oraz wspierać ich rehabilitację.
Pamiętaj ty też możesz zostać Świętym Mikołajem i Kierowcą który pomaga Dzieciom.
www.kierowcydzieciom.pl/
Wkrótce pełniejsza relacja zdjęciowa wykonana przez FotoKadr Małgorzata Chełmińska.
Informację o pobycie Mikołaja w Białymstoku możecie również znaleźć na Wschodzący Białystok

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *